Kariera

Chcecie pracować w spółce z tradycją, czysto czeskim kapitałem, w zawodzie o dużych perspektywach, który stale się rozwija?

Chcecie stać się częścią zespołu entuzjastów, których podczas pracy myślą, chcą się kształcić i uzyskać nowe doświadczenia?

Chcecie pracować w firmie, która oferuje przyjazne środowisko pracy, możliwość samorealizacji i sprawiedliwej oceny?
Z chęcią Was przywitamy w naszej spółce, gdzie wiemy, że NASZ sukces na rynku zapewnią jedynie zadowoleni, zmotywowani i lojalni pracownicy. Jest już szeroko znamym faktem, że decydującymi czynnikami zdolności konkurowania i wydajnością zakładu jest właśnie rozwój wiedzy, zdolności i umiejętności ludzi, tak samo jak zdolność innowacji. Dlatego nasza spółka przekazuje niemałe środki na kształcenie i rozwój swych pracowników. Niemniej ważnym czynnikiem jest dla nas także budowanie kultury firmowej.

Motto:
"Kultura jest odznaką dojrzałości narodu; kultura firmowa jest odznaką dojrzałości firmy".

Kulturę firmową ma każda firma, ale chodzio to, jaka ona jest. Obrazuje to, jak większość pracowników firmy trzyma się nie tylko pisanych, ale zwłaszcza niepisanych zasad, które mają swe pochodzenie w Malach ludzi. Jest to współdzielenie celów, wartości i priorytetów, ma wpływ na zachowywanie wszystkich pracowników. Naszym celem jest, aby spółka MATEICIUC a.s. była wiarygodnym partnerem nie tylko dla swych pracowników, ale także dla swych klientów.
Nasza spółka przeszła dokładny audyt w dziedzinie kultury firmowej i kierowania zasobami ludzkimi. W czerwcu 2008 zyskaliśmy oznaczenie standardem 
                                                                 "Investors in People".

Chodzi o szanowany standard i program sfery pomiaru i podwyższania jakości zasobów ludzkich w firmach, organizacjach i urzędach, który jest wykorzystywany w ponad 45.000 organizacjach na całym świecie. Jest to narzędzie do podwyższenia wydajności i zdolności konkurencyjnej organizacji za pośrednictwem inwestowania w ludzi.
Osiągnięcie tego odznaczenia przedstawia dla nas wielki sukces i zarazem zobowiązanie, żebyśmy ten aktualny standard utrzymali.


Kontakt

MATEICIUC a.s. - IČ: 60792825; NIP: CZ60792825; zarejestrowane w RH przy Sądzie okręgowym w Ostrawie, odd. B kładka 987


Aktualności

PF 2023
15.12.2022

Szęśliwych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.


Zimowy urlop ogólnozakładowy 2022/2023
01.12.2022

w okresie od 16.12.2022 do 08.01.2023.
Ostatnim dniem przyjmowania...


Taśma samoprzylepna PCV!
21.09.2022

Rozszerzamy naszą ofertę AKCESORIA do przewodów KLIMAFLEX SB o...


Szybki kontakt

Jiřina Bučková personalista

+420 556 312 441 +420 606 419 032

Created 2023 by Railsformers s.r.o. | Protection of privacy | Ustaw ciasteczka